Edukuse mõõdupuu on individuaalne. Ühe jaoks tähendab see palju raha, teise jaoks väljapaistvat ühiskondlikku positsiooni, kolmanda jaoks ülemuse heakskiitu, neljandale tööalast vabadust, viiendale sära silmi paneva töö tegemist parimal võimalikul moel.

Võib-olla oled märganud oma elus hetki, mil idee toob sügava sisemise äratundmise ja selle elluviimine läheb mängleva kergusega. Kõik voolab, elu kannab, võimalused tulevad ise Su juurde. See on tunne, mida tahaks veel kogeda.

Joogaliku käsitluse kohaselt on edukus ​inimese loomulik olek.

Edukus võib hõlmata kõiki neid mõõdupuusid. Kindlasti aga on see midagi suuremat​ kui ainult rikkus ja uhke ametitiitel. Kui puudub side oma päris-minaga, ei ole edukus püsiv.

Joogi Bhajan

The secret of success is not who you are. The secret of success is how deep you are.

​​Paljudes meis on sisemine tung olla edukas. Samas loob edukus väga palju asju, millega on raske toime tulla - kadedus, konkurents, ebakindlus. Seetõttu tunnevad jälle väga paljud, et nad ei taha olla edukad. Kui Sa ei ole edukas, tekitab see Sinus valu.

Joogi Bhajan​i sõnul ei ole selle paradoksi tõttu küsimus, kas Sa oled edukas või mitte. Küsimus on fakti aktsepteerimises, et Sa PEAD olema edukas!

Evelin Tamla

Tule praktiseeri tehnikaid, mis aitavad edukusel valla pääseda Sulle omasel viisil!

Tere! Jooga on olnud mu elus pikka aega, kuna mul on seda vaja. Milleks? Kõigeks selleks, et igapäevase praktilise eluga toime tulla. Algul oli õhtusel joogamatile jõudmisel stressi maandamise eesmärk. Ühel hetkel aga märkasin, kuidas joogapraktika on hakanud mõjutama mu elu palju laiemalt.

Kundalini joogani jõudes mu eneseareng kiirenes ja taipasin, kui suur on selle vägi. Hakkasin praktiseerima teadlikult ja regulaarselt ning tundsin, et selle tulemusena täienes muuhulgas minus loomulikul moel igapäevaseks tööks ja inimeste juhtimiseks vajalike oskuste arsenal. See on võimas tunne, kui saad olla parim versioon iseendast!

Mis on minu jaoks edukus? Mulle on tähtsaim hoida tasakaalu isikliku elu, pereelu ja tööelu vahel. Siis kerkib minus sisemine soov teha tööd nii hästi kui oskan. Pean väga oluliseks, et töö haakuks minu väärtusmaailmaga ja et mu tegemised oleks kantud visioonist. Pean edukaks hetki, kui annan sellises töös endast parima.

Olen "Edu Sinu moodi" kursusesse kogunud kokku selle, mis mind kundalini joogas kõnetab ja aitab. Minu jaoks on oluline, et kundalini jooga ei ole õpetus iseeneses, vaid loodud selleks, et elada ja teha oma igapäevatoimetusi. Mulle meeldib enda arendamine terviklikult, selliselt, kus keha saab koormust, treenin oma meelt ja jõuan järk-järgult endale lähemale. Tahan aidata Sul jõuda äratundmiseni, kui suuri ja õigeid muutusi on võimalik teha seda väga vana tehnoloogiat kasutades.

Kursuse esimene osa annab Sulle vahendid selleks, et tulla toime kõige tavalisemate tööelus esilekerkivate sisemiste takistustega. Kursuse teine pool keskendub Sinu sees peituvate ressursside avamisele.

Sa oled üks tervik. Seetõttu võid kursuse käigus märgata, et edusammud ei piirdu ainult tööeluga, vaid mõju ulatub igale poole mujale.​ Tule praktiseeri ja naudi tulemusi!

KURSUSE KAVA

1. TUND. 2. oktoober. Vabane liigsetest pingetest

2. TUND. 9. oktoober. Energia käima

3. TUND. 16. oktoober. Tahtejõud tööle

4. TUND. 23. oktoober. Kuidas end kaitsta?

5. TUND. 30. oktoober. Juhi oma meelt

6. TUND. 6. november. Aktiveeri suhtluse jõud

7. TUND. 13. november. Õiged ja kiired otsused intuitsiooni abil

8. TUND. 20. november. Palju soovida on lubatud ja võimalik

9. TUND. 27. november. Ärata oma loovus

10. TUND. 4. detsember. Grupis on väge

11. TUND. 11. detsember. Lase südamel end juhtida

"Edu Sinu moodi" põhineb kundalini joogal. Selle joogastiili ligi 50 aastat tagasi Indiast läände toonud joogi Bhajan pidas edu, küllust ja liidriks olemist inimese loomulikuks osaks. Vaimseks juhiks olemise kõrval oli joogi Bhajan väga edukas ärimees, nii et tema vastavad õpetused on segu joogafilosoofiast ja isiklikust kogemusest.

​Mida tundidest oodata? Need on klassikalise kundalini jooga tunni ülesehitusega, mille teoreetilises ja praktilises osas tegeleme vastava tunni teemaga. 

 • Sissehäälestamine
 • Teooria​
 • Soojendusharjutused (üldjuhul)
 • Kriya ehk füüsiliste harjutuste seeria
 • Pikk lõpulõdvestus
 • Meditatsioon
 • Väljahäälestamine

​Tundides kasutame kõiki kundalini jooga vahendeid: füüsilised harjutused, hingamine, käteasendid, kehalukud, silmade fookuspunktid, mantrad ja meditatsioonid. Selline mitmekülgsus muudab kundalini jooga väga kiireid tulemusi toovaks joogastiiliks.

MILLAL? KUS?

Esmaspäeviti

Kell 17:45-19:15

2. oktoober - 11. detsember

Uues Elujõusaalis Viimsis​

Tasuta parkimine!​

See kursus sobib Sulle, kui ...

... Sinus on tahe olla oma töös edukas, kuid tunned, et midagi takistab Sind

... edukus on Sinu jaoks midagi sügavamat, kui ainult see, mis paistab väljapoole​

... ​tahad olla edukas endale loomulikul moel, terviklikult ja tervislikult

... tunned, et Sind kõnetab eneseareng jooga kaudu

See kursus ei ole Sinu jaoks, kui ...

​... eelnev loetelu ei tekitanud äratundmist

...​ oled lapseootel

Kursusele on oodatud nii kogenud kui algajad joogahuvilised. Praktika käigus räägin üle kõik tehniliselt olulisema, et algajad saaks kursusest maksimaalse ja kogenumatel oleks võimalus mälu värskendada.

OSALUSTASU

Terve kursus 98 eurot

Võimalus tasuda osade kaupa

3x 36 eurot

Võid osaleda ühes tunnis

12 eurot

Kursuse tasu sisaldab:

 • 11 joogatundi 
 • Erinevaid toetavaid materjale
 • Kursuse gruppi Facebookis, kus saad jagada kogemusi ja otsida toetust oma kaaslastelt ja õpetajalt
 • Vajadusel õpetajaga otsesuhtlust tundide vahelisel ajal e-kirja teel või Messengeris
 • Soovi korral individuaalset 40- või 90-päevase meditatsiooni, mis tegeleb Sulle olulise teemaga

Ühes tunnis osalemise tasu sisaldab:

 • Joogatundi 
 • Selles tunnis jagatavaid toetavaid materjale