Kas otsid kundalini jooga praktiseerimiseks, õpetamiseks või elustiiliks vajalikke tooteid? Kas oled olukorras, kus Eestist ei leia sobivat ja väljastpoolt Eestist tellimine on kulukas?

Sa ei ole murega üksi ja sellele on koos tegutsedes lahendus! Hetke Ilu kundalini jooga toodete koosostudega leiad endale just hetkel puudu oleva raamatu, joogamati, teepaki, spirituaalse ehte... mida iganes vajad.

Koosostus osaledes saad soetada endale tooteid, mis toetavad joogapraktikat igal Sinu joogaraja etapil, ükskõik, kas oled algaja, tõsisem praktiseerija, õpetaja või joogastuudio omanik.

Teeme regulaarseid koososte suurima kundalini jooga toodete valikuga e-poest Sat Nam Europe. Lisaks toome Sinuni häid tellimisvõimalusi huvitavatelt joogatoodete pakkujatelt – raamatuid, riideid, matte, ehteid jms.

Rõõm on selle üle, et Hetke Ilu on toodete tellimisega seotud asjaajamise enda kanda võtnud. Tänu sellele on mul rohkem võimalusi nautida ja jagada joogat kodus ja väljaspool. Samuti saan seda soovitada alustajatele usaldusväärse kanalina, kust praktikat toetavad tarbed mugavalt kätte saada.

- Ragne, joogaõpetaja

Kuidas koosostud toimivad? Väga lihtsalt! Hetke Ilu kuulutab 6-8 korda aastas välja ühe e-poe, kust toimub koosost. Tee selles e-poes oma valik ja saada meile. Koosostudega on kogu kundalini jooga kaupade paremik Sinu käeulatuses!

Kust saab infot koosostude toimumise kohta? Liitu Hetke Ilu sõnumitega, hakka Hetke Ilu sõbraks Facebookis või jälgi koosostude kalendrit kodulehel.

Kui kaua võtab kaupade tellimine aega? Koosostu soove kogume umbes nädala ja sõltuvalt tellimiskohast jõuavad kaubad Sinuni 3-5 nädala jooksul.

Millised on kaupade hinnad ja milliste kuludega tuleb arvestada? Iga poe puhul kujunevad kaupade hinnad erinevalt ja üldjuhul on need sarnased e-poe kodulehel nähtavale. Kaupade hindadele lisandub Eesti-sisene kätte toimetamine, mis sõltub Sinu eelistusest (pakiautomaat, post, kuller) ja kaupade suurusest. Hindadele EI lisandu transpordikulu e-poest Eestisse – just see, mis on välismaalt tellimise kulukaim lisand.

Täpse info kirjeldame iga koosostu väljakuulutamisel.